На локації хочуть облаштувати мотузковий парк, дитячий скеледром, стріт-скейт, прогулянкову терасу над водою, фонтан і відкритий амфітеатр з берегоуріплюючою сценою.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. генерального директора «Київзеленбуду» Олексій Король.

Вже розроблена візуалізація, як виглядатиме ця місцина по завершенню робіт. І я пропоную вам обговорити проект. Долучайтеся! Пишіть в коментарях пропозиції», – написав Олексій Король.

Він додав, що планується створення парку із різними зонами за інтересами, щоб тут було цікаво і дітям, і дорослим, і спортсменам, і рибалкам.

Поговоримо? 🤔Наступного року розпочнемо капітальний ремонт парку біля озера Жандарка в Дарницькому районі. Вже…

Опубліковано Олексієм Королем Четвер, 10 вересня 2020 р.

В оновленому парку будуть доріжки для піших прогулянок і велосипедистів, різні дитячі та спортивні майданчики, вбиральня. Але унікальності парку мають додати мотузковий парк, дитячий скеледром, стріт-скейт, прогулянкова тераса над водою, фонтан і відкритий амфітеатр з берегоуріплюючою сценою.

Як повідомляється на Facebook-сторінці «Київзеленбуду», загальна площа парку «Жандарка» становить 7,48 га. Рішення про створення парку навколо озера було прийнято в 2017 році. 

Перша черга реконструкції охопить 2,45 га парку.

На території заплановано влаштувати велосипедну доріжку протяжністю більше 1800 кв. м, пішохідну – понад 4000 кв. м.

Також планується влаштування кількох спортивних зон – для волейболу, воркауту. Крім мотузкового парку, планується створення майданчика для петанку та зеленого лабіринту. Для рибалок планують облаштувати спеціальні помости, для шанувальників затишку – тіньові навіси.

Парки біля озер – це особлива атмосфера. Одним із таких є парк «Жандарка» загальною площею 7,48 га. Рішення про…

Опубліковано КО "Київзеленбуд" Пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

Нагадаємо, раніше комунальники почали розчищати озеро Жандарка за допомогою машини-амфібії Mobitrak.

Фото: скріншот відео