Рашистів вдалося прогнати завдяки діям української армії.

Відео з населених пунктів, в яких точилися бої між окупантами та ЗСУ, показало “Військового телебачення України”.

Село Бузова Бучанського району Київської області розташоване за 34 кілометри від столиці на автошляху Київ-Житомир. Рухаючись по цій трасі, окупанти пробували просунутись до Києва, але зустріли серйозний спротив від ЗСУ. Одну частину села окупантам вдалося захопити, в іншій же увесь час були позиції українських військових.

Бузову російські війська активно розстрілювали з артилерії. На присадибній ділянці одного з жителів досі лежать залишки російської ракети “Точка-У”.

Внаслідок обстрілів постраждали будинки мирних мешканців, а також пологовий будинок та школа.

Ще одним напрямком висування російських військ для оточення Києва був населений пункт Кухарі. Противник застосовував все можливе озброєння, включно з авіаційними бомбардуваннями. Військовослужбовці Збройних Сил України вистояли та повернули Кухарі під свій контроль, завдавши ворогу нищівного удару.

У перший день наступу ми взяли більше половини села, відтіснили противника до самого краю села, де вони за допомогою двох танків і БМП утримувалися. Коли була взята Слобода, противник вирішив прорватися колоною до нас. Було знищено 8 одиниць техніки” — розповідають бійці.

Раніше стало відомо, що під час боїв в Дмитрівці 20-річний боєць тероборони зупинив колону техніки окупантів.

Фото: Фейсбук