У корпорації заявили, що реалізація соціально-значимих продуктів у магазинах торгової мережі не зупинятиметься.

Про це у Facebook написав Борис Марков, гендиректор корпорації АТБ.

Марков зазначив, що деякі медіа-ресурси встигли “хайпанути на бренді «АТБ», повідомивши, що мережа вже нібито знімає з реалізації олію, яйця, гречку тощо”.

Гендиректор АТБ заявив, що реалізація соціально-значимих продуктів у магазинах торгової мережі не зупинятиметься. Проте в інших операторів ринку питання відкрите.

Марков наголошує, що з 1 липня 2017 року державне регулювання цін на соціально значущі продукти харчування було скасовано.

«Головна мета дерегулювання – зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегулювання) у сфері ціноутворення», – навів цитату Марков з відповідної ухвали Кабміну за №394.

У свою чергу, гендиректор АТБ пропонує Кабміну уважно вивчити та проаналізувати отриманий досвід, запускаючи чергові механізми держрегулювання.

Такж він додав, що наразі від асоціації рітейлерів України, Європейської бізнес асоціації, учасників та експертів ринку продуктового рітейлу, на адресу уряду та профільних міністерств підготовлено та направлено пакет пропозицій щодо виходу із ситуації.

Нагадаємо, раніше в АТБ заявили, що можуть перестати продавати продукти, на які Кабмін запровадив регулювання цін. Дану заяву зробив Борис Марков.

Фото: facebook