Під чаc інцидентів майже ніхто не постраждав.

Сьогодні у столиці, 21 липня, значно погіршилася погода — прогриміла гроза. В результаті на вулиці Лаврській (спуск до бульвару Дружби Народів) та на вулиці Польовій, 24Д впали дерева. А на проспекті Перемоги сталося підмивання асфальту і в результаті — провал на проїжджій частині.

Так, на Лаврській дерево впало на проїзжу частину, ускладнивши транспортний рух.

Про це повідомляє «Київ Оперативний» в Facebook.

Постраждалих немає. Рух частково обмежений.

На вулиці Лаврській (спуск до бульвару Дружби Народів) також впало дерево. Ніхто не травмувався. Рух транспорту тимчасово обмежено.

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 21 липня 2020 р.

На вулиці Польовій дерево вирвало із коренем і впало на автівку.

На щастя, ніхто не постраждав, окрім «залізного коня».

На вулиці Польовій, 24Д, дерево вирвало із коренем і впало на автівку. На щастя, ніхто не постраждав, окрім «залізного коня».

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 21 липня 2020 р.

Наслідки негоди на Польовій

Щодо проспекту Перемога, то інцидент стався на перетині з вулиці Шолуденка по парній стороні в сторону метро «Політехнічний інститут». Через сильну зливу на повороті сталося просідання асфальту. Утворилася воронка, з якої піднімається бурхливий потік води.

Про це повідомляє паблік «Місто Киів» в Facebook, опублікувавши відповідне відео.

На проспекте Победы из-за обрушившегося ливня во второй половине вторника, 21 июля, произошло подмывание асфальта и, как следствие, — провал на проезжей части. Об этом сообщил корреспондент Город Киев с места происшествия.http://www.gorodkiev.com.ua/52663-na-prospekte-pobedy-iz-za-silnogo-livnya-provalilsya-asfalt.htmlИнцидент произошел на пересечении проспекта Победы с ул. Шолуденко по четной стороне в сторону метро «Политехнический институт». Из-за сильного ливня на повороте произошло проседание асфальта. Образовалась воронка, из которой поднимается бурлящий поток воды.Также из-за того, что ливневые канализации не справляются, по проспекту Победы сильно затруднено транспортное движение.Київводоканал, Комунальна корпорація "Київавтодор", КМДА, Віталій Кличко

Опубліковано Город Киев Вівторок, 21 липня 2020 р.

Наразі на проспекті Перемоги дуже ускладнено транспортний рух через те, зливові каналізації не справляються.

Затопленим виявився також Індустріальний міст:

Воды по пояс. Индустриальный мост.Виталька – тебе большой привет)))

Опубліковано Романом Малком Вівторок, 21 липня 2020 р.

Фото та відео очевидців з соцмереж