Народний депутат Юрій Камельчук, який називав COVID-19 "вигаданою хворобою", упевнений, що необхідність робити ПЛР-тест кожні 72 години не вплине на його фінансове становище.

Народний депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук не планує вакцинуватись від COVID-19 навіть після введення нових правил відвідування Верховної Ради. Він заявив, що має медичні протипоказання до вакцинації і готовий витрачати гроші на ПЛР-тести. Про це йшолся в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Нещодавно, народний депутат від фракції “Слуга народу”, Юрій Камельчук, у кулуарах парламенту заявив, що категорично відмовляється щепитися від коронавірусу COVID-19. Щоб бути присутнім на пленарних засіданнях у Раді та виконувати свої професійні обов’язки політик готовий регулярно робити ПЛР-тести.

«Тут легко підрахувати: якщо, припустімо, ми будемо працювати через тиждень на пленарних засіданнях три тижні поспіль, то щонайменше два сертифікати на тиждень. Якщо ми кажемо, що вони коштуватимуть від 500 гривень, то це 500 множимо на два — це 1000, 1000 помножити на три — це 3000 щонайменше на місяць. А якщо я хочу на довше, це буде 4 000 на місяць. А якщо сертифікат коштуватиме 800 гривень, отже, відповідно, буде дорожче. Я готовий заплатити цю ціну», — сказав нардеп.

В ефірі телеканалу “Київ” депутат підтвердив, що буде платити за ПЛР-тести і не буде вакцинуватися. Він зазначив, що має медичні протипоказі.

“Я маю медичні протипокази, але це медична таємниця. Яку я буду обговорювати зі своїм сімейним лікарем”, – зазначив Юрій Камельчук.

Він також зауважив, що постійні ПЛР-тести не вплинуть на його фінансове становище.

Фото: Фейсбук