Поліцейським показали, як проводити серцево-легеневу реанімацію, користуватися дефібрилятором та швидко зупиняти кровотечу при пораненнях.

Про це повідомили у поліції Києва.

Досвідчені інструктори-медики навчили працівників управління поліції київського метрополітену рятувати життя людини та надавати кваліфіковану допомогу: проводити серцево-легеневу реанімацію, використовувати АЗД (дефібрилятор) та швидко зупиняти кровотечу при пораненнях.

Тренінг проходив у метро на території управління поліції. У заході взяли участь поліцейські, які заступають на службу по охороні громадського порядку на 52-х станціях. Під час тренінгу поліцейські відпрацювали основні алгоритми реагування на випадки, коли людині стало зле або зупинилось серце.

Зокрема, інструктор-медик Олександр Корнійчук показав на манекенах, як правильно проводити СЛР та скористатись дефібрилятором, аби врятувати людині життя.

Поліцейська управління поліції в метрополітені Юлія Вознюк зазначила, що сьогодні поліцейські на станціях, окрім охорони правопорядку, превентивних заходів та розкриття злочинів мають, повинні вміти вчасно і швидко надати допомогу, тим хто її потребує.

«Наші дії мають бути чіткими та професійними, адже кожна хвилина тоді має велике значення. Ми повинні робити все швидко, застосувавши медичне оснащення. Тому такі тренінги допомагають поліцейським удосконалити свої практичні навички та навчитись чітко діяти до приїзду медиків та врятувати життя пересічних громадян, які опинились у критичній ситуації», – сказала Юлія Вознюк.

Нагадаємо, 22 квітня Київрада ухвалила доповнення до правил користування метрополітеном. Тепер співробітники столичного метро, які чергують на станціях, надаватимуть домедичну допомогу пасажирам в разі необхідності.

Фото: скріншот