Голові рибоохоронного патруля, який викликав депутата для дачі пояснень, начебто погрожують звільненням.

Хотів похизуватися уловом, натомість може отримати штраф на майже 3 мільйона гривень. У скандал втрапив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, якого запідозрили у браконьєрстві під час риболовлі, повідомляє програма «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Івченко напередодні виклав у соцмережі фото з уловом судака. На ці фото звернула увагу користувачка соцмережі, яка зауважила, що одна людина за одну добу може законно виловити 3 кг судака. Крім того, правилами встановлені ще і мінімальні розміри особини. Івченко, зі слів користувачки, усі ці норми порушив — судячи з показаних ним фото.

Користувачка підрахувала, що Івченку та його колегам (з ним начебто було ще 8 рибалок) загрожує штраф у приблизно 3 мільйона гривень.

Інші користувачі почали теж обурюватися такому вилову народного депутата. Свою думку висловив і голова Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін — він вважає, що «нардепи думають, що можуть собі таке дозволити, прикриваючись недоторканістю». І додав, що викликав Івченка для дачі пояснень. Після цього у Мухіна почалися проблеми.

«У зв’язку з моєю правовою реакцією на можливі правопорушення з боку Народного депутата України Вадима Івченко, отримав потужну атаку «ботоферми» через яку Facebook заблокував мій допис! Крім того, почався тиск через адмінресурс! Наразі опоненти вживають всіх заходів аби відсторонити мене від займаної посади чи звільнити, навіть нехтуючи законами та нормами моралі!» — пише Мухін.

Сам Вадим Івченко поки не коментував цю ситуацію. КиївМеdіа намагається отримати коментар нардепа.

Нещодавно Івченко погрожував звільненням копам, які зупинили його за порушення ПДР.

Фото: Фейсбук