Народний депутат та віцепрезидент комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з міграції, біженців та переміщених осіб Олексій Гончаренко застряг в аеропорту німецького Франкфурта, оскільки компанія відкладає на ранок вечірні рейси в Київ.

Про це він повідомив у Facebook.

«Сьогодні я проведу тут багато годин. Все завдяки німецький авіакомпанії Lufthansa (окреме вітання їм). Як виявилося, останній тиждень рейс «Франкфурт-Київ», який вилітає о 17:10, відкладають. А люди вимушені чекати годинами, часом більш ніж 12 годин в аеропорту», – розповів нардеп.

За його словами, про це нікого з пасажирів не попереджають.

«Тобто рейси переносять вже тиждень, але ти дізнаєшся про це, заходячи в аеропорт за дві години до вильоту. І знаєте, яка причина затримок і багатогодинних чекань пасажирів? Екіпажу небезпечно ночувати у Києві!», – додав Гончаренко.

На його думку, якось дивно виходить, коли Німеччина думає, що на Україну ніхто не нападає, але літати треба дуже обережно.

«Друзі, якщо ви плануєте в найближчий час скористатися послугами Lufthansa, майте на увазі, що можуть бути багаточасові затримки і це зруйнує всі ваші плани», – попередив нардеп.

Як ми писали, Швейцарська авіакомпанія Swiss, австрійська Austrian Airlines та нідерландська KLM відмовилися від нічної стоянки у Києві на тлі повідомлень про можливий напад Росії на Україну.  

Раніше до таких дій вдалася німецька Lufthansa.