Футболіст отримав множинне пошкодження ноги з переломом.

Нападник збірної України і київського «Динамо» Артем Бєсєдін розповів про своє відновлення після травми, яку він отримав у матчі проти збірної Швеції на Євро-2020. Слова Бєсєдіна наводить прес-служба «Динамо».

«Настрій вже трохи краще, якщо порівнювати з тим, що було в перші десять днів. У цілому, гіпс на нозі треба носити шість тижнів, залишилося ще два. Після того, як його знімуть, лікарі зроблять повторне МРТ і потім надягнуть на ногу спеціальний брейс. Уже в ньому зможу потихеньку наступати на ногу, так би мовити, буду вчитися ходити заново» — зазнчив Бєсєдін.

Терміни відновлення футболіст не назвав, зазначив лише, що про це можна буде говорити лише після повторної МРТ, яка запланована на середину серпня.

«Додам, що за цей час мені дзвонили багато людей і я отримав безліч повідомлень з побажаннями якнайшвидшого одужання, читав також слова президента «Динамо», причому Ігор Михайлович сказав мені їх також в особистій розмові. Все це для мене дуже важливо і допомогло подолати складний етап у житті і кар’єрі. Тепер я точно знаю, що відновлюсь і повернуся тільки сильніше», — сказав Бесєдін.

Як ми повідомляли, Артем Бєсєдін отримав важке ушкодження в матчі Україна-Швеція в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи. Той матч українці виграли 2:1, а вже в наступному «влетіли» англійцям з рахунком 4:0 і покинули турнір.

Доки Бєсєдін був у лазареті, «Динамо» підсилилося венесуельським нападником Еріком Раміресом.

Фото: Фейсбук