Аналогічний захід обрали для директора прес-служби банку Пікалова. Директору охорони Тельбізову захід ще не обрали.

Голосіївський райсуд Києва обрав голові правління «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру, який фігурує у справі про напад на журналістів програми «Схеми», запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Про це повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у коментарі «Укрінформу».

«Одному з керівників банку теж обрано вже запобіжний захід – у вигляді нічного домашнього арешту з 22:00 до 6:00», – поінформувала Максимець.

Раніше цей же суд обрав запобіжний захід іншому фігуранту справи щодо нападу на журналістів – директору департаменту інформаційної політики «Укрексімбанку» Володимиру Пікалову – у вигляді нічного домашнього арешту із 21:00 до 6:00.

Нині очікується рішення щодо третього підозрюваного, керівника служби охорони банку Ігоря Тельбізова.

Нагадаємо, інцидент із нападом на журналістів «Схем» стався в кабінеті Мецгера 4 жовтня. Мецгеру не сподобалось запитання журналіста щодо кредиту для фірми, власник якої нібито має кілька компаній в «ДНР». Мецгер наказав охороні «забрати камери» та «дістати із них касети» і «видалити все під нуль». Співробітники банку застосували фізичну силу до оператора «Схем», відібрали у нього дві камери, забрали картки, на які вівся запис, та видалили відео.

5 жовтня вранці журналісти заявили про це публічно, але жодної реакції від Зеленського та його офісу не було. Ввечері 5 жовтня журналісти повідомили, що їм вдалося відновити відеозаписи на камерах. Реакція ОПУ з’явилася лише після цього, за кілька годин було повідомлено про відсторонення Мецгера.

Днями Мецгер розповів про скандальний кредит — каже, його умови виконуються.

Зауважимо, Мецгер до 2015 року працював на нижчих посадах у держбанку «Укрексімбанк». Мецгер – уродженець Кривого Рогу та чоловік Юлії Мецгер, подруги Олени Кравець з «Кварталу-95». Після обрання Зеленського у 2019 році Юлія Мецгер стала членом наглядової ради «ПриватБанку».

Фото: Фейсбук