Поліція вилучила фальсифікат та склала адміністративні протоколи.

У столиці можна знайти чимало точок з продажем несертифікованого алкоголю. Журналісти телеканалу “Київ” відправилися у рейд по “наливайках” з поліцією та Держпродспоживслужбою. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За час рейду виявили 4 точки. Одна з них на Харківському шосе у Дніпровському районі, на неї постійно скаржаться сусіди, адже туди постійно заходять люди, випивають і голосно себе поводять.

Kyiv Media

У закладі інспектори побачили чоловіків, які розпивали напої з пластикових пляшок. Проте продавчиня заперечувала, що вона продавала відвідувачам алкоголь. У ході перевірки з’ясували, що у жінки немає не лише ліцензії на продаж алкоголю, але й взагалі документів на торгівлю. Крім того, у закладі вилучили пляшки з фальсифікатом.

“Оглянули приміщення. Продавчиння каже, що немає жодного відношення до цього, жодних документів на продаж. Якою діяльністю вона займається, відмовилась відповідати. І тут здійснюється продаж несертифікованої алкогольної продукції”, – зазначив Володимир Крячков, начальник відділу торгівлі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Kyiv Media

За словами інспекторів, рейди проводять часто, але вплинути на такі заклади важко. Навіть цей заклад “Магазин дегустації” вже перевіряли 4 рази і знаходили конфіскат. Проте він досі працює.

Наразі поліція за фактом перевірки склала адміністративний протокол та вилучила фальсифікат.

Фото: скріншоти