Будинок розташований зовсім поруч з культовою «тарілкою».

Будинок за адресою провулок Лужевського, 3, на Либідській площі у Києві збираються зносити. Про це повідомляє Facebook-спільнота «Мапа Реновації».

За словами землезахисників, будинок стоїть між «тарілкою» і ТРЦ Ocean Plaza, і цього року йому виповнилося 83 роки.

«Будівля зберігає пам’ять про ті далекі часи, коли провулок Лужевського був головним шляхопроводом на Деміївку. Довоєнний будинок цінний як приклад парадного промислового будівництва. Його спроєктували в стилі неокласицизм. Про це свідчать загальні пропорції фасаду, наявність арочних вікон та характерного карнизу» — йдеться в дописі.

Повідомляється. що тепер будинок 1938 року збираються зносити, і це начебто відкрито визнають робітники з будівельного майданчика. Біля стін будівлі вони зводять паркан, про який ми писали.

Зараз в «Мапі Реновації» збирають інформацію про будинок на Лужевського, 3, на намагаються з’ясувати, чи має забудовник дозвільні документи.

Зауважимо, що після того, як стало відомо про зведення паркану біля будівлі з «тарілкою», в КМДА поспішили запевнити, що готується реставрація самої «тарілки» та будівлі, на якій вона встановлена. Про те, що паркан можуть встановлювати ще й для знесення будинку на Лужевського, 3, в міськадміністрації не повідомляли.

Тим часом, біля будівлі «Квіти України» повністю демонтували паркан.

Фото: Фейсбук