Його будівництво обіцяють почати найближчим часом.

Житловий комплекс «Чарівне місто» офіційно перейшов від «Укрбуду» на баланс компанії «Київміськбуд». Інформацію підтвердив президент останньої Ігор Кушнір.

У своєму Facebook він пообіцяв, що будівництво комплексу почнеться вже незабаром.

ЖК «Чарівне місто» – принят!Крупнейший объект Укрбуда с наибольшим количеством инвесторов, а с ними и вопросов «ну…

Опубліковано Игорем Кушниром Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

«ЖК «Чарівне місто» — прийнято! Найбільший об’єкт Укрбуду з найбільшою кількістю інвесторів, а з ними і питань «ну коли ж». Можу з упевненістю заявити, що підписані всі необхідні документи, які дозволяють «Київміськбуду» найближчим часом почати будівництво і продаж квартир в цьому комплексі» — написав Кушнір.

За словами Кушніра, на сьогодні у компанії є складнощі з прийняттям двох інших ЖК «Укрбуду» — «Арт Хаус» та «Солар Сіті».

Зауважимо, що будівництво ЖК «Чарівне місто» замовило Міністерство оборони України, від 5 до 10 відсотків квартир у ньому отримають військовослужбовці Збройних Сил України.

В цілому «Київміськбуд» прийняв 17 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2» і «Чарівне місто». Три з них вже введені в експлуатацію.

Раніше ми повідомляли, що на добудову трьох ЖК збанкрутілої «Аркади» не вистачає 7 мільярдів гривень.

Фото: фейсбук