Перевірка триватиме до 16 липня.

Держекоінспекція проводить перевірку на Трипільській ТЕС в Київській області. Про це повідомив у своєму Facebook голова ДЕІ Андрій Мальований.

За його словами, перевірка почалася 5 липня. ТЕС здійснює постачання електроенергії на Київщині, Черкащині, Житомирщині.

«Держекоінспекція розпочала перевірку найбільшого забруднювача повітря у Київській області (…) Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства складають 82,8% всіх викидів промисловості Київської області. Внаслідок роботи ТЕС у повітря потрапляє близько 37 найменувань забруднюючих речовин» — зазначив чиновник.

За його словами, минулоріч Держекоінспекція отримала 2 недопуски на перевірку електростанції, а в цьому році провела 2 позапланові заходи контролю.

Під час останньої перевірки, яка завершилась 25 червня, начебто було виявлено порушення умов дозволу на викиди забруднюючих речовин.

«… Держекоінспекція контролює дотримання природоохоронного законодавства на всіх потужностях підприємства та в усіх сферах господарської діяльності – від експлуатації водогосподарських споруд до поводження з відходами. Перевірка триватиме до 16 липня» — додав він.

Раніше ДЕІ нарахувала понад 900 гектарів незаконних сміттєзвалищ на Київщині.

Фото: Фейсбук