За словами жінки, життя в Україні було для неї «п'ятьма роками пекла».

Двоюрідна сестра українського режисера і колишнього в’язня Кремля Олега Сенцова Наталія Каплан (Кочнєва) назвала Україну «найгіршою країною для еміграції» і заявила, що «повертається додому».

На своїй сторінці в Facebook вона написала, що життя в Україні було для неї «п’ятьма роками пекла».

«На.й Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. 5 років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому», — зазначила Каплан.

Деякі користувачі соцмережі припустили, що, можливо, сторінку Каплан просто зламали. Однак в коментарях вона підкреслила, що це не так.

«Мене не зламали. Але я тут буквально вмираю. Я не можу тут жити. І нехай це буде для українців доказом, що не брати», — написала вона в коментарях до свого посту.

На запитання, чи говорила вона Олегу Сенцову про своє рішення, Каплан відповіла: «На.й брата».

Згодом вона написала ще кілька постів, побажавши, щоб українці відписалися від її сторінки. Також вона запевнила, що Володимиру Путіну «не продасться» і що він для неї “ворог значно більший, ніж для України”.

До слова, Наталя Каплан — двоюрідна сестра Олега Сенцова. Справжнє прізвище — Кочнєва.

Після незаконного арешту Сенцова Наталія розгорнула велику правозахисну діяльність, розповідала про нього на різних платформах, вела блог, брала участь в зарубіжних поїздках. У 2017 році переїхала до Києва, до цього жила в Москві.

17 травня 2019 року вона стала громадянкою України.

Фото: facebook