Блогерка Марія Семенова із нікнеймом ttiisshhiinnaa записала відео з бедліччю нецензурної лайки через блокування її Instagram-сторінки.

Відео зі погрозами блогерки Марії Семенової опублікували у спільноті “Київ оперативний“.

Дівчина у відео висловлюється нецензурно на адресу усіх, хто скаржився на її профіль у соцмережах та лає поліцію. Також блогерка погрожує “викинутись з моста”.

Я реально “викинусь”. Це – мій Instagram, навіщо ця поліція “зносить мій Instagram, бл***. Якого х** мене банять, я втомилась постійно нервуватись. Та я будь-які гроші готова дати, тільки, щоб мені повернули мою “інсту”. Що я робитиму? Навіщо мені взагалі жити. Я піду і “викинусь” з чогось, я без “інсти” не можу. Прокидаюсь, а мене мама будить, каже Машо, тебе заблокували. А я їй бл***, ти дурепа. Потім телефонує менеджер, каже, “Машо, заспокойся”. Як так можна було. П***и, я ї***а вас всіх у рот, хто кинув скаргу. Ви – гниль, тупі. Зд**ніть всі у муках, бл***”, – заявила на відео скандальна блогерка.

Блогерка заявляє, що вона не може жити без соціальної мережі.

В мережі повідомляють, що дівчина живе з мамою в багатоповерхівці на Троєщині.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Марія Семенова рік тому вже хотіла начебто стрибнути з мосту, але її врятували патрульні.

А нещодавно компанія блогерки рознесли два номери в готелі, поліція відкрила кримінальне провадження.

Фото: скріншот