За цим тарифом компанія обслуговує понад 600 тисяч клієнтів.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила на вересень ціну на газ для споживачів, які отримують блакитне паливо від постачальника «останньої надії» (ПОН), – 12 грн за куб. м (з ПДВ). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ціна за місяць зросла з 11,78 грн/куб. м – на 22 копійки, або 1,87%. Наразі «Нафтогаз» як постачальник «останньої надії» на ринку газу обслуговує понад 600 тисяч клієнтів в Донецькій, Херсонській і Полтавській областях, в місті Кременець Тернопільської області, в Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської області, місті Шепетівка Хмельницької області.

Річний «фіксований» тариф компанії для населення становить 7,96 грн/куб. м.

Зазначимо, що «Нафтогаз України» було визначено Кабміном постачальником «останньої надії» у липні 2020 року строком на три роки.

Постачальник «останньої надії» (ПОН) – страховка від раптової втрати поточного постачальника (наприклад, бо постачальник збанкрутував або ліквідований, або його ліцензія анульована). ПОН підтримає безперебійне газопостачання. Послуги ПОН потрібно обов’язково сплачувати, постачальник має право надаватигаз клієнту до 60 днів — не довше, ніж до кінця календарного місяця, наступного за місяцем початку фактичного постачання природного газу.

Нещодавно було представлено новий тариф «Нафтогазу», який передбачає оплату частинами.

Фото: Фейсбук