Дію тарифного плану «Місячний» призупинено.

Компанія «Нафтогаз України» не отримала жодної заявки на підключення тарифного плану «Місячний» від своїх клієнтів, тому вирішила тимчасово призупинити його дію. З 1 липня компанія пропонує клієнтам нову ціну на газ, повідомила її прес-служба.

Тепер блакитне паливо реалізовуватимуть за єдиною ціною в рамках річного тарифного плану «Фіксований». За ним ціна на газ для українців становитиме 7,96 грн за куб. м. (з ПДВ, без вартості доставки). В липні споживачі зможуть купувати газ тільки за цим тарифом.

«У клієнтів газопостачальної компанії, які підключили тарифний план «Річний» у 2020 році, ціна та умови залишаються незмінними до завершення укладеного договору», – сказано в повідомленні.

Також «Нафтогаз» залишається постачальником газу «останньої надії» для більш ніж 600 тис домогосподарств. Для таких споживачів тариф на газ в липні складе 11,05 грн за куб. м. Але в компанії стверджують, що цю ціну встановлено за спеціальною формулою, затвердженою Кабміном.

«Ціна розраховується щомісячно за спеціальною формулою. Вона враховує певні ризики для постачальника «останньої надії»: фактичні ціни природного газу на європейських газових хабах, поточний обмінний курс гривні до євро і ряд інших актуальних ринкових чинників», — пояснили в компанії.

В «Нафтогазі» також порекомендували українцям вибрати ринкову газову компанію і укласти з нею договір, щоб отримати більш вигідну ціну на газ.

Як ми повідомляли, в «Укртеплокомуненерго» вважають дискримінаційними нові умови від «Нафтогазу».

Фото: Фейсбук