Всього перевірять 13 обленерго.

Нацкомісія з регулювання енергоринку та комунальних послуг (НКРЕКП) проведе позапланові виїзні перевірки 13 операторів систем розподілу електроенергії, в тому числі і перевірку ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі». Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.

Причина перевірок — численні звернення і скарги споживачів щодо незадовільного надання послуг у сфері електроенергетики.

Серед найбільш поширених проблем, з якими стикаються споживачі – порушення компаніями умов приєднання електроустановок замовників до мереж систем розподілу, уточнюють у комісії.

Перевірки будуть проводитись на ДТЕК «Київські регіональні електромережі», ДТЕК «Дніпровські електромережі», «Укрзалізниця», ДТЕК «Одеські електромережі», «Прикарпаттяобленерго», «Рівнеобленерго», «Сумиобленерго», «Черкасиобленерго», «Херсонобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Полтаваобленерго», «Чернігівобленерго» та «Харківобленерго».

У комісії попередили, що й надалі реагуватимуть на всі звернення та скарги споживачів у разі порушення їх законних прав користування послугами, що надаються суб’єктами господарювання-ліцензіатами.

Фото: Фейсбук