Заклад прагне бути сучаснішим та зробити впізнаваним свій бренд.

Національний музей історії України в Києві (Володимирська, 2) презентував ребрендинг. Про це повідомляє офіційний сайт музею.

У заладі кажуть, що спробували «змінити мову візуального спілкування з аудиторією» на більш виразну і впізнавану. Концепцію безкоштовно розробило креативне агентство TABASCO, щоб підтримати музей у прагненні стати сучаснішим.

Одним із важливих елементів ребрендингу є скорочення: Музей ІСТорії = МІСТ, а ключовий посил концепції звучить так: «Історія — міст, який єднає минуле та майбутнє».

«Новий бренд – це не просто зміна обкладинки… Історичний музей – це не лише про зберігання та демонстрацію експонатів. Образ мосту унаочнює прагнення поєднувати часи та культури. Новий бренд маніфестує стратегію розвитку музею… Музей може відкривати історію України для українців і світу – робити її зрозумілішою та спонукати до глибшого знайомства із країною» — розповів Федір Андрощук, генеральний директор Національного музею історії України.

Основні кольори нового брендингу — жовто-зелений та блакитний, додаткові — зелений, помаранчевий, малиновий, чорний та бордовий. Їх будуть використовувати в мерчі, навігації та експозиції музею.

В креативній команді також кажуть, що під час розробки дизайну окрему увагу присвятили зміні абревіатури закладу.

«Спадщиною радянської традиції стали жахливі абревіатури, які використовувати в житті просто нереально. Ніхто не скаже: «А чи не сходити нам завтра у НМІУ»? Але ж музей має бути визначним місцем, про яке хочеться говорити та згадувати. Недарма Метрополіте називає себе МЕТом... Так і народився МІСТ», — пояснює креативний директор TABASCO Олександр Смірнов.

Національний музей історії України заснований у 1899 році в Києві, з 1944 року розташовується у будівлі на Старокиївській горі (Володимирська, 2). У музеї зберігаються етнографічні, археологічні, нумізматичні колекції, стародруки, твори живопису і скульптури та інші історичні експонати. Будівля музею є пам’яткою архітектури, вона збудована у 1937–1939 роках за проектом архітектора Йосипа Каракіса.

Раніше ми повідомляли, що митець з Австралії використав світлину Національного художнього музею України для створення авторської афіші.

Фото: фейсбук