Національний цирк України 10 жовтня 2020 року після довготривалого карантинного періоду відкрив 60-ий ювілейний сезон для глядачів.

Новий сезон відкриється двома різноманітними програмами, зокрема 10 жовтня традиційною цирковою програмою за участю тварин “День народження. Свято цирку”, а 16 жовтня – інтерактивним шоу Ecolibrum з актуальною екологічною тематикою сучасного світу. Про це повідомляється в прес-релізі.

8 березня у манежі Національного цирку була представлена остання циркова програма перед карантином. Сьогодні пріоритетним завданням при відкритті нового сезону є профілактичні заходи боротьби з поширенням коронавірусу. Глядачів розсаджуватимуть у шаховому порядку з дотриманням дистанції. Квитки продаватимуться у такій кількості, аби заповнюваність цирку не перевищувала 50% місць.

Сезон відкрився з презентації програми “День народження. Свято цирку”, яка має класичний, традиційний формат. Будуть задіяні всі тварини, які є в Національному цирку, будуть традиційні українські циркові жанри – гімнастика, еквілібристика, акробатика, клоунада, звичайно, і дресура, у тому числі повітряні жанри. Програма “День народження. Свято цирку” буде демонструватися до 13 грудня.

Друга програма нового циркового сезону Ecolibrum не передбачає залучення тварин. “Еcolibrum” слід розуміти як “екологічний крок руху вперед”, і мета програми – показати людям потребу сортування сміття. У програмі буде задіяна нова модель автомобільної компанії Tesla Inc., а саме – мінівантажівка. Серед родзинок програми – артисти на батутній доріжці під керівництвом заслуженого артиста України Олега Рибченка демонструватимуть неймовірні можливості людини в жанрі циркової акробатики; виступ володарки срібної винагороди 20-го Міжнародного циркового фестивалю в Італії повітряної гімнастки Марії Шевченко з карколомними трюками під куполом; ризик, запальна енергія та артистизм від неодноразових чемпіонів Європи та України, майстрів спорту і справжніх професіоналів цирку в ексклюзивному номері “Гімнасти на різновисоких турніках” під керівництвом Володимира Єрьоменка.

Крім того, відбудуться виступи акробатів на роликах і жонглерів з хулахупами і кульками, атракціон великих хижаків, феєрія дресированих голубів та папуг, школа верхової їзди, виступи ілюзіоністів і клоунів.

Фото: вікіпедія