Пункти збору монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня у відділеннях “Ощадбанку” та “ПУМБу”.

Про це повідомляє прес-служба нацрегулятора.

НБУ ініціював проведення благодійної акції “Смілива гривня”, під час якої протягом наступних трьох місяців по всій країні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень для потреб Збройних сил України.

Наразі в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму понад 5 млрд грн. Значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості), часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника“, – йдеться у повідомленні.

В регуляторі зазначили, що акція “Смілива гривня” – “це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок“.

Пункти мобілізації монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – “Ощадбанку” та “ПУМБу”. Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт“, – сказав заступник голови НБУ Олексій Шабан.

З 1 серпня до 31 жовтня 2022 року кожен громадянин зможе долучитися до акції, зібрати монети і принести їх до відділень АТ “Ощадбанк” та АТ “ПУМБ” – не лише в Києві, але майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи.

Нагадаємо, тепер усі охочі можуть «передати вітання» рашистам написом на снаряді — треба лише задонатити ЗСУ.

Фото: Фейсбук