Депутату закидають отримання хабара за видачу дозволів на вуличну торгівлю у Києві.

Слідство у справі щодо одержання 1,39 млн гривень неправомірної вигоди депутатом Київської міської ради Владислава Трубіцина завершено. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Прокурором САП та детективами НАБУ завершено досудове розслідування у провадженні стосовно депутата Київської міськради (голови однієї з постійних комісій Київради), його помічника, директора КП, двох заступників директорів КП, а також наближеної до депутата особи, яких викрито на одержанні 1,39 млн гривень неправомірної вигоди“, – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що депутат Київради у змові зі своїм помічником, директором КП та заступниками директорів двох КП та наближеної до депутата особи, організували схему одержання неправомірної вигоди за забезпечення перемоги у електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі заздалегідь визначених компаній та забезпечення безперешкодного використання цих точок.

У рамках розслідування було встановлено сім таких локацій у Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському та інших районах. За свої послуги учасники злочинної схеми запропонували надати їм 1,39 млн гривень на рік“, – уточнюється у повідомленні.

Нагадаємо, 9 лютого НАБУ затримало депутата Київради Владислава Трубіцина, одного з його помічників, трьох керівників київських КП та підприємця під час отримання хабаря в 1,2 мільйона гривень, депутат намагався утекти на автомобілі. Трубіцин вимагав вказану суму у підприємця, а натомість обіцяв видати дозволи на вуличну торгівлю в різних районах Києва.

Згодом суд відправив Трубіцина під варту на два місяці, а НАБУ оприлюднило записи переговорів Тубіцина зі спільниками.

15 лютого стало відомо, що Трубіцин вийшов під заставу. Він заявляв, що на час слідства вийшов зі складу партії “Слуга Народу”.

Фото: Фейсбук