Роботи з добудови мосту коштуватимуть більше 1 мільярда гривень.

На з’їздах із Дарницького мосту на Дніпровську набережну працівники обробляють піскоструєм і фарбують іржаві металеві конструкції. Фотодокази показало «Сьогодні».

Також поруч із мостом помітили техніку. Повідомляється, що «стартували роботи з добудови з’їздів з мосту на Дніпровську набережну».

Як ми писали, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» 30 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» робіт на Дарницькому мосту (відомий також як міст Кірпи) на 1,15 млрд грн.

Роботи на 50% ціни виконає ТОВ «Мостобудівельний загін №112» вінничанина В’ячеслава Бабіцького – менеджера нині збанкрутілого ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від «Партії регіонів» Володимира Продивуса.

Компанія «Автострада» належить бізнесмену Максиму Шкілю, вона є великим підрядником «Укравтодору».

Нову розв’язку на з’їзді з Дарницького моста на Дніпровську набережну в Києві планують добудувати до кінця 2022 року.

Дарницький міст почали будувати у вересні 2004 року з ініціативи тодішнього міністра транспорту і екс-керівника «Укрзалізниці» Георгія Кирпи. Нині він залишається на балансі «Укрзалізниці», але розв’язки на об’єкті досі не добудовані через недофінансування.

Київська міська влада кілька років просила передати міст їй міст на баланс, але фактичним власником мосту залишається регіональна філія «Південно-західна залізниця». Щоб добудувати міст, УЗ треба виплатити борг генпідряднику.

Фото: Фейсбук