Аукціон відбудеться 27 жовтня. Нині власником «Більшовика» є Фонд держмайна.

На участь в аукціоні з приватизації заводу «Більшовик» в Києві подали заявки більше 15 компаній. Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

З усіма потенційними інвесторами ФДМУ підписав угоду про нерозголошення інформації для отримання детальних даних про об’єкт, йдеться в повідомленні.

«Це була складна і тривала робота Фонду держмайна, тому мітинги напередодні приватизаційного аукціону за участі осіб які ніколи не працювали на підприємстві та не мають до нього жодного відношення, можуть свідчити лише про безпорадність позбавлених незаконного впливу на це підприємство осіб» — заявили в ФДМУ і натякнули на причетність до таких акцій «відлучених від державного активу тіньовиків».

Стартова ціна заводу становить 1 мільярд 390 мільйонів гривень. Нині власником «Більшовика» є Фонд держмайна.

Згідно з приватизаційними умовами, новий власник буде зобов’язаний інвестувати в ремонт і модернізацію підприємства понад 57 млн грн. Також повинні бути збережені основні види діяльності, погашена кредиторська заборгованість та борги з зарплати та перед бюджетом.

Про можливу участь в торгах повідомляли девелопери Фіала та Вавриш. Також корпорація Kadorr Group одеського бізнесмена Аднана Кивана заявила про свою участь у торгах з продажу заводу «Більшовик», які відбудуться 27 жовтня.

Радник голови КМДА Дмитро Білоцерковець заявив, що ФДМУ має передати Києву цех №5 заводу «Більшовик» безкоштовно для побудови на його місці з’їзду з Шулявського моста — мовляв, завод і так винен місту понад 300 мільйонів гривень.

Фото: Фейсбук