Дубінському також шукають заміну.

Голова київського осередку партії «Слуга Народу» Микола Тищенко невдовзі піде з посади, щоб очолити закарпатський осередок політсили. Про це повідомляє LB з посиланням на власні джерела в партії.

За цими даними, Тищенко вже начебто дав згоду на своє призначення і офіційно про це оголосять на великому партійному з’їзді, який має відбутися у кінці цього місяця. А київський партійний осередок СН начебто очолить нардепка Леся Забуранна, кандидатура якої була «найбільш нейтральною і всіх влаштувала».

Леся Забуранна (зліва)

Щодо організації «Слуги народу» в Київській області, очолюваної народним депутатом Олександром Дубінським, якого офіційно виключили з фракції через персональні санкції з боку США, то на його місце людину ще підшукують.

«Організація занадто орієнтована на нього, є побоювання її втратити. Тому, швидше за все, якщо ми затвердимо виключення Дубінського з партії, в організації тимчасово головуватиме хтось із його нинішніх заступників», — зазначає видання.

Зауважимо, що найближчими помічниками Дубінського в області були Артем Культенко, Артем Ковальов, Влад Ковалевський та Алла Арешкович.

Нещодавно у Києві активісти блокували офіс турфірми матері нардепа СН Гетманцева.

Фото: Фейсбук