Там виявили спалах коронавірусу.

У Києві на залізничному вокзалі закрили пункт обігріву, який розміщувався неподалік вокзалу Південний. Про це повідомляє програма Київ.NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Спершу про закриття пункту повідомили кияни у соцмережах. Пункт працював у цілодобовому режимі в окремому приміщенні під паркінгом біля вокзалу Південний. Там можна було зігрітись та випити гарячого чаю. Журналісти телеканалу “Київ” були на місці і пересвідчились, що пункт і справді не працює.

З’ясувалося, у цьому пункті виявили спалах коронавірусу, повідомив у коментарі телеканалу директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий.

Там зараз волонтери облаштовуюють намет на вокзалі. Там будуть приймати всіх охочих. Гадаю, десь до вечора намет повинен запрацювати“, – зазначив він.

Додав, що цей пункт від початку був волонетрським проектом. Вони попросили, щоб їх допомогли організувіати волонтерський пост – КМДА разом з адміністрацією залізничного вокзалу це зробили.

Руслан Світлий відмітив, що у Києві наразі працює 33 пункти обігріву, з них 10 працюють цілодобово. І вони достатньо заповнені – на 70-80%.

Так, пункт обігріву на вулиці Суздальській (Солом’янський район, – ред.) розрахований на 400-450 осіб. Зараз там десь до 90 місць є вільними. У кожному райцоні по-різному, звісно“, – зазначик керівник Департаменту.

Нагадаємо, синоптики розповіли, яка погода чекатиме киян цього тижня.

Фото: Фейсбук