Зйомки фільму відбувались у серпні-вересні на вокзалі Київ-Пасажирський, у столичному мікрорайоні Дарниця, а також в містах Токмак та Ботієве Запорізької області.

Сам серіал можна переглянути на платформі YouTube.

«Заново» – це історія про втрачений і знову знайдений дім. Режисеркою і сценаристкою міні-серіалу «Заново» стала Надія Парфан.

Головним героєм документального серіалу є 57-річний Володимир, що довгий час був бездомним і жив на вулицях Києва. «Заново» складається з п’яти коротких серій, кожна з яких відкриває окрему сторінку життя героя.

Автори мають надію, що документальна історія «Заново» зробить цю проблему трохи більш видимою, а шлях головного героя з вулиці додому «допоможе комусь розбачити у бездомних незворотньо пропащих людей».

Головний герой Володимир прожив бездомною людиною у Києві 5 років. Він розповів як втрачають документи бездомні люди, що вони їдять, де на центральному вокзалі найтепліша батарея і що таке “дім” для бездомної людини.

Зараз Володимир вже два роки живе зі своєю родиною у місті Токмак у Запорізькій області.

“Вова був одним з десятків тисяч бездомних людей. Його історія слугує прикладом того, що життєві обставини можуть бути непередбачуваними і безжальними. Проте кожен безпритульний заслуговує на допомогу і шанс знайти свій дім. Не проходьте повз тих, хто потребує допомоги”, – йдеться в повідомленні до опису відео.

Над фільмом також працювали продюсер Ілля Гладштейн, оператор Дмитро Бурко, режисер монтажу Семен Мозговий. В якості саундтреку у фільмі використані композиції американського електронного музиканта Moby. Серіал знятий компанією Phalanstery Films на замовлення громадської організації «Життя буремне» (aka «Сука жизнь»). У зйомках фільму допомогав рух «Молодь за мир».

Як ми писали раніше, у Києві знімають фільм Chernobyl Fallout — повністю англомовний «соціальний хоррор» з холостячкою Мішиною.
Фото: скріншот