Почути їх можна, використавши QR-код.

В межах мультидисциплінарного проекту, команда “Звуки міста” змогла записати звучання 7 міст України, а після чого трансформувати у 7 скульптур за допомогою спеціальних програм, повідомляє газета “День”.

Зокрема київська скульптура “відтворює” звуки метро, дзвонів Софії й Михайлівського собору, шум фонтанів на Хрещатику, крики фанатів на стадіоні.

Проект підготовлено до 30-ї річниці Незалежності України продюсеркою GOODMEDIA Аліною Тимошенко, засновницею Spilne Art Наталею Ткаченко та співзасновницею студії аудіовізуального дизайну NotJustForm Валерією Гінзбур.

Створили київський артоб’єкт за допомогою відомих киян: дизайнерка Лілія Літковська, диригент Кирило Карабиць, народний артист України та композитор Павло Зібров, художник та мураліст Володимир Манжос (Waone), заслужений тренер та майстер спорту Олексій Михайличенко поділились своїми спогадами Києва та його звуків.

Відвітати цікаву скульптуру можна впродовж року, а саму виставку “Звуки міста” з 12:00 до 19:00 в Національному центрі «Український дім» до 1 грудня включно.

Вартість квитка: 80 грн – повний та 50 грн – пільговий (для окремих соціальних категорій передбачено безоплатне відвідування).

Схожі скульптури із звуками міст цьогоріч з’явилися у Одесі, Дніпрі, Львові, Маріуполі, Харкові та ще одна зі звуками Криму – у офісі Кримської платформи.

Нагадаємо, у столичному мезею Ханенків встановили копії експонатів, до яких можна торкатись.

Фото: скріншот