Птаха назвали Олександром — на честь водія крана, який допомагав його діставати.

У селі Лютіж на Вишгородщині одне з господарств прихистило покинуте лелеченя; його з труднощами вдалося дістати з рідного гнізда, яке покинули лелеки-батьки. Про це розповідає у Фейсбук користувач Ростислав Кравець.

Зі слів чоловіка, дорослі лелеки покинули гніздо, і люди помітили, що у ньому залишилося мале лелеченя. Його вирішили рятувати.

Зупинили кран, що їхав дорогою і попросили допомогти дістати. Швиденько з палет зробили корзину, з сітки від цибулі сачок і дістали лелеченя” — розповів він.

Назвали птаха на честь водія крана.

Коли думали як його назвати, запитали, як звати водія крану, звали його Олександр, так лелеченя і назвали. Підійде і до дівчинки і до хлопця” — пише він.

Лелеченя спочатку пручалося, коли його намагалися годувати люди, однак коли побачило перший смаколик, передумало.

Спочатку лелеченя не хотіло їсти та пити, напоїли примусово, коли принесли рибу, все дуже швидко пішло і він оклигався. Поки віддали в надійне господарство. Будемо їздити, навіщати та дивитись як росте. Тим хто дістав лелеченя був вчитель місцевої школи та батько нашої колеги, за що йому дуже велика повага і подяка. Головне завжди залишатись людьми. Під силу кожному змінити світ на краще” — йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук