Ірина Савекіна повідомила, що сумку у неї вкрали вчора, 6 квітня.

Про це сама потерпіла Ірина Савекіна написала у facebook-спільноті “Виноградар“.

За її словами, крадіжка сталась ввечері у районі проспекту Правди біля “Макдональсу”. У сумці червоного кольору було два мобільних сенсорних телефони – Prestigio та Lenovo.

Також два гаманці –  в одному було 30 грн, картка ПриватБанку і читацький квито в бібліотеку Лесі Українки. І в іншому гаманці було моє посвідчення інваліда і близько 150 грн. Ще в сумці була моя нагородна статуетка переможця міського фестивалю “Повіримо в себе” за 2013 рік“, – написала Ірина Савекіна, оприлюднивши фото з тією самою сумкою.

Дівчина зіналась, що вже не розраховує повернути телефони – наразі вони вже вимкнені і додзвонитися за номерами мобільних вже неможливо. А от сумка та посвідчення людини з інвалідністю вона ще сподівається повернути.

Дуже велике прохання, до всіх, якщо ви знайдете сумку з документами і нагородою, поверніть будь ласка“, – пише Ірина Савекіна.

Киян дуже розчулила історія дівчини. На її facebook-сторінці зазначено, що Ірина живе з ДЦП. Ірина пише вірші на замовлення. Вона опублікувала також номер своєї банківської картки, на яку кожех, хто хотів би їй допомогти, може надсилати гроші.

Побачивши це, у коментарях під її дописом про допомогу у пошуку сумочки люди почали писати дівчині, що готові підтримати її фінансово.

Нагадаємо, нещодавно на Святошині пара обікрала 90-річного дідуся, видавши себе за працівників “Водоканалу”. Хлопець та дівчина представилися працівниками “Водоканалу” та нібито перевіряли лічильники. Дідусь вчасно зрозумів, що його обікрали та звернувся в поліцію. Крадіїв затримали.

Фото: Фейсбук