Кияни знайшли фірму, чия брендована машина вивозила сміття, та змусили винуватців усе прибрати.

У Києві поблизу диспансеру радіаційного захисту, що на Виноградарі, кияни виявили стихійне сміттєзвалище із будівельним сміттям. На місці побувала знімальна група програми Київ.Newsroom” телеканалу “Київ”.

Кияни у соцмережах опублікували фотографії автомобіля, який посеред білого дня викидав сміття у лісопосадці. Машина була брендована – на ній був логотип компанії “Дельта Терм” – вона займається підбором систем опалення та водопостачання.

Побачивши це, кияни знайшли контактні дані компанії та почали залишати негативні відгуки у соцмережах. Після цього машина начебто знову приїхала і кілька чоловіків, які вийшли звідти, забрали тільки окремі мішки – сказали, що решту не вони тут залишали.

Вже сьогодні, 11 січня, у Facebook-спільноті “Виноградар” з’явилося повідомлення, що винуватців сміттєзвалища змусили прибрати все.

На місці звалища знімальна група телеканалу “Київ” встигла сьогодні застати двох чоловіків. Вони повідомили, що компанія, яку звинуватили у засміченні, найняла їх для прибирання.

Фото: Фейсбук