Для пасажира не було вільного місця, тому він розбив у тролейбусі скло.

У Києві чоловік розбив скло нового тролейбуса через те, що його не взяли, бо не було вільних місць. Про це написала киянка Юлія Пісоцька у Facebook-спільноті «Виноградар».

Ззаначається, що інцидент стався сьогодні о 8:17 на зупинці Наталії Ужвій. Невідомив розбив скло на новому тролейбусі, який курсує за маршрутом №24.

«Просто тому що він був зайвий і його не взяли! Замість того, щоб допомогти водієві, всі знімали його на телефони, при цьому розповідаючи, який водій скоїв поганий вчинок, що не забрав зайвого пасажира», – написала киянка.

  

Водій, за словами пані Юлії, на байдужість пасажирів відповів саркастично: «Спасибі всім за допомогу хто стояв на зупинці, щоб затриматицю негарну людину».

У прес-службі «Київпастрансу» у коментарі Kyiv Media пояснили, що пасажир вдав скло тролейбуса ногою – тому воно і розбилося.

Розбив бо потрапив у найбільш вразливу частину скла – біля замка. Удар в центр скло би витримало. Пасажир втік одразу, водій не змогла його наздогнати, викликала поліцію, склали акт. Тролейбус поїхав у депо, скло замінили, і він знову на лінії“, – зазначили у прес-службі.

У підприємстві додали, що подібні випадки трапляються по кілька разів на тиждень, але скло розбивають не завжди.

Порушників не завжли вдається затримати на місці. Та щоразу викликаємо поліцію“, – сказали в “Київпастрансі”.

Нагадаємо, нещодавно у Києві почубилися пасажир і водій тролейбуса. Водій напише пояснювальну.

Фото: Фейсбук