Комунальники замінять 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків, на проспектах Порика, Правди і Свободи та вул. Світлицького.

Про це повідомляється на сайті «Київтеплоенерго».

На Виноградарі цього року реконструюють 2 ділянки мереж загальною протяжністю майже 4 км.

Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків — майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут було виявлено більше 60 пошкоджень.

Труби будуть замінені на нові – попередньо ізольовані європейського зразка, з системою сигналізації у випадку пошкодження, які мають строк служби близько 50 років.

Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут замінюємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони – надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів Цельсія», — зазначив директор структурного підрозділу «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Він додав, що завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та здійснити благоустрій території планується до 30 вересня.

Зазначається, що у Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломереж столиці — 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни.

Реконструкція тепломереж у Києві проходить у рамках програми соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної програми «Київтеплоенерго».

Минулого літа в столиці було замінено 130 км трубопроводів, а цього — більше 100 км. Наймасштабніші роботи проводяться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та в центральній частині міста.

Фото: kte.kmda.gov.ua