Торговці посунули ряди у заборонене місце через прокладання каналізації до нових будинків.

На проспекті Василя Порика, що на житловому масиві Виноградар, демонтували стихійний ринок. Він працював поруч із офіційним, але тут продавці самовільно облаштували торгові ряди. Деякі з них стояли без дозвільних документів багато років, деякі добудували нещодавно. На місці побували кореспонденти програми «Київ NewsRoom» телеканалу «Київ». 

Ринок працював без жодних дозвільних документів, та ще й займав добру частину проходу уздовж тротуару. Зараз з 60 торгових точок, які підлягали знесенню, залишилося прибрати 14. Продавці не на камеру розповідають, що частина яток ще донедавна стояли на території, яка має дозволи. Але потім поблизу збудували новий житловий комплекс, каналізацію до якого проводять саме через базар. Тому прилавки довелося перенести, і тепер вони не мають проектно-дозвільної документації.

Частина місцевих жителів радіють — кажуть, такі ринки слід організовувати більш цивілізовано; а деякі навпаки, жалкують за дешевими продуктами.

«Коли був ринок, було краще, все під домом — можна було вийти купити якісь продукти, дешевше, ніж в супермаркеті купувать, і більш натурально — якісь овочі, фрукти. Я зазвичай йду з роботи і я скупляюся, а зараз тут пустир і безпорядок» — пояснюють вони.

У найближчі дні комунальники продовжать демонтаж торгових точок, які залишаються.

Сьогодні ми повідомляли, що в п’яти районах Києва збираються прибрати майже 80 МАФів.

Фото: скріншоти