Через щотижневі ярмарки і ремонт мереж в роботу транспорту внесуть зміни.

У найближчі дні в Києві буде змінено маршрут руху кількох тролейбусів та автобусів. Про це повідомляє сайт «Київпастрансу».

Зокрема, в ніч із 5 на 6 березня з 01:30 до 04:30 буде змінено рух нічного тролейбусного маршруту № 92Н через ремонт контактної мережі по Севастопольській площі.

«Рух тролейбусів буде організовано за маршрутом Проспект Свободи – Залізничний вокзал «Південний» — йдеться в повідомленні.

Крім того, 6 березня буде змінено маршрути автобусів №№ 33, 39, 63, 81,101 та тролейбусів № 34; 7 березня буде змінено маршрут автобусів № 31 через проведення продовольчих ярмарків на вул. Миколи Закревського, вул. Кубанської України, вул. Голосіївській, вул. Йорданській та вул. Татарській.

З початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано:

  • автобус № 33 від ст. м. «Лісова» до вул. Кубанської України за діючою трасою руху, далі – Лісовий просп. – вул. Космонавта Волкова (без заїзду на вул. Кубанської України);
  • автобус № 63 від станції метро «Червоний Хутір» до вул. Кубанської України;
  • автобус № 81 від ст. м. «Лісова» до перехрестя вул. Кубанської України з Лісовим просп. за діючою трасою руху, далі – Лісовий просп. – вул. Космонавта Волкова;
  • автобус № 39 в напрямку руху до вул. Ракетної по трасі: просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Лисогірська – вул. Ракетна (селище Жовтневе), в зворотному напрямку за діючою трасою руху;
  • автобус № 101 від ст. м. «Почайна» до просп. Володимира Маяковського за діючою трасою, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за діючою трасою;
  • тролейбус № 34 по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери; – автобус № 31 від станції метрополітену «Політехнічний інститут» до вул. Багговутівської за діючою трасою, далі вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за діючою трасою.

А в ніч проти 9 березня з 00:30 до 02:00 буде змінено рух нічних тролейбусних маршрутів №№ 93Н, 94Н через ремонт мереж по бульвару Шевченка.

«Рух тролейбусів буде організовано: маршрут № 93н: «Вул. Чорнобильська – залізничний вокзал «Південний»; маршрут № 94н: «Просп. Леся Курбаса – залізничний вокзал «Південний» — повідомляють транспортники і перепрошують за незручності.

Як ми повідомляли, через ремонт на Індустріальному мосту також змінять маршрути руху транспорту.

Фото: Фейсбук