Поліцейські перевірили, зокрема, розважальні заклади, кафе, ресторани й ТРЦ.

В суботу, 3 квітня, правоохоронці перевірили 490 закладів господарської діяльності. І майже у третині з них вони виявили порушення карантинних обмежень червоної зони. Повідомляє прес-служба поліції.

Як зазначається, поліцейські перевірили, зокрема, розважальні заклади, кафе, ресторани й ТРЦ.

За результатами перевірки у 173 випадках виявили порушення карантинних обмежень та у результаті за не виконання вимог на посадових осіб закладів склали адміністративні протоколи, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

В поліції додали, що за такі незаконні дії в умовах карантинних обмежень передбачена кримінальна відповідальність.

«За такі незаконні дії в умовах карантину передбачена кримінальна відповідальність, а відтак, за погодженням з процесуальними керівниками прокуратури ми будемо проводити усі можливі невідкладні процесуальні дії, аби задокументувати такі факти та притягнути винних до відповідальності», – наголосив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Начальник поліції Києва звернувся до керівників розважальних закладів, які вдаються до хитрощів й, попри заборону, організовують закриті вечірки.

«Усі такі факти не залишаться поза увагою правоохоронців. Своїми протиправними діями ви наражаєте на небезпеку не лише себе, персонал, але й своїх клієнтів»,– наголосив він.

Також 3 квітня столичні інспектори провели моніторинг на 1180 об’єктах. Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби.

Зокрема, фахівці перевірили відвідали 216 закладів громадського харчування, 189 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 775 – непродовольчими товарами.

Порушення виявили в 47 закладах.

В неділю, 4 квітня, столичні інспектори перевірили на дотримання карантину 1096 об’єктів.

З них – 231 заклад громадського харчування, 267 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 598 – непродовольчими товарами.

Там виявили 45 порушень.

До слова, порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, у Києві виявили 2 ресторани, що працювали попри карантинні заборони.

Фото: facebook