Зокрема, мова йде про автобуси №№ 2, 39, 61 та тролейбуси №№ 3, 9, 34, 37А, 92Н, 93Н, 94Н.

Так, 20 листопада буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 39, 61, 98 та тролейбусів №№ 34, 37А, а 21 листопада буде змінено маршрут автобусів № 31. Про це повідомили у  “Київпастранс”.

Заплановані продовольчі ярмарки на вул. Лісківській, вул. Марини Цвєтаєвої, вул. Голосіївській, вул. Героїв Севастополя, вул. Йорданській та вул. Татарській.

З початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано:

 • автобус № 2 в напрямку руху до вул. Шолуденка – від вул. Булгакова до вул. Академіка Каблукова за діючим маршрутом, далі – бульв. Вацлава Гавела (без заїзду на вул. Академіка Каблукова та вул. Героїв Севастополя) – вул. Гарматна – просп. Перемоги до вул. Шолуденка, в зворотному напрямку за діючим маршрутом;
 • автобус № 6 від Дарницької площі до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську та вул. Радунську);
 • автобус № 39 в напрямку руху до вул. Ракетної по трасі: просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Лисогірська – вул. Ракетна (селище Жовтневе), в зворотному напрямку за діючим маршрутом;
 • автобус № 61 від зал. пл. «Троєщина» до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську);
 • тролейбус № 34 по трасі: ст. м. «Мінська» – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери;
 • тролейбус № 37А від ст. м. «Лісова» до вул. Лісківської за діючою трасою руху, далі по трасі маршруту № 37А
 • автобус № 31 від ст. м. «Політехнічний інститут» до вул. Багговутівської за діючим маршрутом, далі – вул. Отто Шмідта – вул. Татарська – вул. Нагірна, далі за діючим маршрутом.

Крім того, в ніч проти 21 листопада буде змінено маршрути тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н, зазначили у КП “Київпастранс”. Причина – ремонт контактної мережі тролейбуса під шляхопроводом на перетині просп. Перемоги – просп. Повітрофлотський.

Із 00:30 до 04:30 рух тролейбусів буде організовано:

 • Маршрут № 92Н від просп. Свободи до вул. І. Виговського за діючим маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за діючим маршрутом.
 • Маршрути №№ 93Н, 94Н відповідно від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за діючими маршрутами, далі – вул. Д. Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Ю. Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – вул. І. Огієнка – залізничний вокзал «Південний».

Також, у КП “Київпастранс” повідомили, що з 06:00 год. 20 листопада до 06:00 год. 24 листопада буде внесено зміни в маршрути тролейбусів №№ 3, 9.

На вулиці Льва Толстого виконуватимуть капітальний ремонт.

Так,  06:00 год. 20 листопада до 06:00 год. 24 листопада рух тролейбусів по вулиці Митрополита Василя Липківського та вулиці Льва Толстого буде закрито.

Рух  буде організовано:

 • маршрут № 3 від Залізничного масиву до станції метро «Площа Льва Толстого». Для зручності пасажирів маршруту присвоєно номер 3-Д;
 • маршрут № 9 від Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни») до станції метро «Площа Льва Толстого». Для зручності пасажирів маршруту присвоєно номер 9-Д.

Фото: Фейсбук