ЦВК роз’яснила окремі питання організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів у Києві.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

ЦВК затвердила Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 у містах з районним поділом з кількістю виборців 2 мільйони і більше осіб. Рішення спричинене тим, що у законодавстві були суперечності щодо формування районних виборчих комісій у містах з кількістю виборців понад 2 мільйони.

«Єдиний одномандатний міський виборчий округ з виборів Київського міського голови поділяється на 10 територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у місті Києві. Рішення про утворення таких виборчих округів не приймається», – йдеться у повідомленні прес-служби.

ЦВК зазначає, що територіальні виборчі округи з виборів депутатів Київської міської ради утворюються Київською міською виборчою комісією у порядку та терміни, визначені Виборчим кодексом України.

Склад районних у місті Києві виборчих комісій формується Центральною виборчою комісією не пізніш як за сімдесят п’ять днів до дня чергових виборів (до 10 серпня 2020 включно).

Фото: pixabay.com