Тепер сквер має сучасний дитячий майданчик, красиві пішохідні доріжки та якісне освітлення.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КО «Київзеленбуд».

У Голосіївському районі, на вул. Якубовського, 2-г, завершили капітальний ремонт скверу. Цікаво, що ця зелена зона площею 0,28 га є транзитною для пішоходів. Поруч – житлові будинки, школа. Відтак, важливо було створити простір, де можна не лише «перебігти», а й відпочити.

Наразі у сквері облаштували доріжки із ФЕМ, нові лави й урни. Водночас встановили 5 опор із LED-ліхтарями на сонячних батареях для освітлення зони відпочинку.

Також на території скверу з’явився дитячий майданчик площею більше 270 кв. м розрахований на різні вікові категорії. Тут є зокрема ігровий та гімнастичний комплекси, балансир для найменших, а також кілька різних гойдалок. А спеціальне гумове покриття на землі робить ігри дітей безпечнішими. Наразі завершується встановлення дерев’яної огорожі навколо майданчика.

Цікаво, що для озеленення території висадили 20 шаровидних акацій та 12 кленів гостролистих форми глобозум. Дерева, розростаючись, будуть нагадувати зелені пів кулі й даватимуть тінь у сквері.

Окрім цього, по периметру скверу з’явилася жива дворядна огорожа з 620 кущів бирючини, яка поступово виросте в «щит», що захищатиме зелену зону від загазованості та запиленості. У самому сквері також висаджені хвилями 780 кущів пухироплідника.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, як закінчувалося оновлення цього скверу.

До слова, статус скверу цій земельній ділянці, розташованій на вул. Маршала Якубовського, 2-г, надали відповідно до рішення Київради від 15 листопада 2018 року.

Фото: фейсбук