На квітнику зобразили емблему організації "Захистимо Протасів Яр", керівником якої був Роман.

Про це повідомили у КП УЗН Солом’янського району.

Роман Ратушний – український громадський діяч, засновник Громадської організації Захистимо Протасів Яр, який в свої молоді роки зробив неосяжний вклад в розбудову нашого суспільства, нашої країни. Справа його життя – це збереження зеленої зони у Протасовому Яру в центрі Києва та недопущення забудови. З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвом, а потім воював на Сумщині та під Ізюмом, де загинув, обороняючи Україну від російських варварів”, – зазначили у дописі.

Саме тому, на вулиці Протасів Яр завершено влаштування квітника у вигляді емблеми Громадської організації «Захистимо Протасів яр».

“Це наша вдячність за патріотизм і відданість героя, адже його життя – це частина нової української легенди на ймення Роман Ратушний”, – додали у повідомленні.

Нагадаємо, київський активіст, засновник та лідер ініціативи “Захистимо Протасів Яр” Роман Ратушний воював у розвідці 93 омбр і загинув біля Ізюма на Харківщині 9 червня. Йому було 24 роки.

Прощання з ним пройшло в столиці 18 червня.

Також у Києві на честь Ратушного можуть перейменувати вулицю Волгоградську — пропозиція набрала більшість голосів. Крім того, активісту просять посмертно надати звання Героя України.

Фото: Фейсбук