Велосмуга з’явилася на ділянці від площі Перемоги до вул. Ярославів Вал.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Ще одна вулиця столиці стала «своєю» для велосипедистів. Нова велосмуга на вул. Олеся Гончара, протяжністю 1,15км та шириною 1,5м, на ділянці від площі Перемоги до вул. Ярославів Вал, поєднується із вже існуючою», – написав Олександр Густєлєв.

За його словами, найближчим часом нова велосмуга має бути облаштована на вул. Михайла Коцюбинського, що також продовжить існуючу по вул. Вячеслава Липинського (до Київського Велотреку).

Також в результаті внесення змін в організацію дорожнього руху на вул. Олеся Гончара організовано спеціально відведені місця для паркування авто.

Ще одна вулиця столиці стала «своєю» для велосипедистів:)Нова велосмуга на вул. Олеся Гончара, протяжністю 1,15км та…

Опубліковано Alexandr Gustelev Середа, 16 вересня 2020 р.

Олександр Густєлєв нагадав, що цьогоріч за рахунок перерозподілу дорожнього простору і внесення змін до схем організації дорожнього руху, облаштовано велосмуги на вулицях Ярославів Вал, Рейтарській, Золотоворітській, Липинського, Стрілецькій, Заньковецької, Ольгинській, Бастіонній.

Також влаштовано велоінфраструктуру на вулицях Пушкінській, Івана Франка, просп. Любомира Гузара, вздовж Борщагівського шляхопроводу. А на бульварі Тараса Шевченка введено рух велосипедистів смугами громадського транспорту.

Нагадаємо, в рамках впровадження нової схеми організації дорожнього руху на вул. Стрілецькій у Шевченківському районі організовано відведені паркувальні місця для авто та велосипедну смугу.

Фото: Facebook