Ділянка тепломережі була збудована у 1972 році.

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Зазначається, що фахівці проводять реконструкцію трубопроводів на вулиці Кулібіна.

Ця ділянка тепломережі довжиною понад 600 м була збудована у 1972 році і потребувала заміни. Замість зношених трубопроводів прокладуть нові попередньо ізольовані, щоб підвищити надійність теплозабезпечення для мешканців 5 житлових будинків.

«У цьому році Київтеплоенерго продовжує розпочату реконструкцію трубопроводів на найбільш аварійних ділянках. Незважаючи на сьогоднішню кризову ситуацію в галузі через встановлення жорстких умов закупівлі газу для підприємств теплопостачання і дефіцит обігових коштів, роботи не припиняємо. Зараз триває активна фаза на вулиці Кулібіна. Тут трубопровід був введений в експлуатацію майже 50 років тому. Він давно відпрацював свій нормативний строк служби — лише за останні чотири роки аварійні бригади усунули 26 пошкоджень. Також заміну тепломереж розпочали і на інших об’єктах — на вулицях Вифлеємській, Гетьмана і Леваневського», — розповів директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Нові трубопроводи обладнані запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Їхній гарантійний термін експлуатації — 40-50 років.

 Нагадаємо, у Києві тривають гідравлічні випробування тепломереж: залишилося перевірити менше 20% труб.

Фото: facebook