Через аварію на водопроводі відбулось підмивання проїжджої частини.

На вулиці Михайла Грушевського, ріг вулиці Шовковична, навпроти Верховної ради, сталася чергова аварія на інженерних мережах «Київводоканалу», що призвела до пошкодження дорожнього покриття. Через це рух на ділянці обмежено.

Про це повідомляє КП ШЕУ Печерського району КК «Київавтодор» в Facebook.

Чергова аварія на інженерних мережах ПрАТ "АК"Київводоканал" призвела до пошкодження дорожнього покриття на вул. Михайла…

Опубліковано КП ШЕУ Печерського району КК "Київавтодор" Середа, 29 липня 2020 р.

Як повідомляється, у ході чергового огляду вулично-дорожньої мережі району, працівниками КП «ШЕУ Печерського району» комунальної корпорації «Київавтодор» було виявлено руйнування дорожнього покриття, що виникло по причині прориву трубопроводу під проїжджою частиною вулиці Михайла Грушевського, 20. Через аварію на інженерних мережах на проїжджій частині утворився провал асфальтобетонного покриття.

«На жаль, цей випадок не є виключенням, а прикрою практикою, адже не минає і дня, щоб у тому чи іншому районі міста через зношеність інженерних мереж не відбулася аварія і, як наслідок, чергова руйнація покриття проїжджої частини або тротуару», — йдеться в дописі.

Наразі, балансоутримувач інженерних мереж повідомлений та плануються ремонтні роботи з ліквідації даної ситуації.

Фото: facebook