БІля тимчасової споруди зібрався натовп чоловіків, які силою перешкоджають діяльності Київблагоустрою.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На лівому березі столиці триває масштабний демонтаж тимчасових споруд, що продають алкоголь без дозвільних документів.

Сьогодні, 15 квітня, незаконні МАФи прибирають зокрема на бульварі Перова, 36. На місці демонтажів побувала й знімальна група телеканалу «Київ».

На дах одного з МАФів, який демонтують, нібито вилазив власник цієї споруди. Цим він намагався перешкодити діяльності комунальників. Зняти чоловіка зі споруди вдалося тільки правоохоронцям. Після цього представники Київблагоустрою продовжили демонтаж, однак власник МАФу знову перешкоджав їхнім діям. Пізніше до чоловіка приєдналися ще декілька інших людей, які не кажуть, хто вони.

До слова, ці ж чоловіки заблокували під’їзди до тимчасової споруди своїми автівками – не дозволяють комунальникам виконувати свою роботу. Водночас кажуть, що всередині МАФу нібито є людина.

«Дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд у них немає. Окрім цього, як бачимо, вони там ще продають алкогольні напої, що заборонено. Перед будь-яким демонтажем інспектори Київблагоустрою виносять власнику споруди приписи з вимогою надати дозвільні документи на розміщення або ж демонтувати споруду самостійно, якщо цих документів немає. Якщо ж власник ніяк не реагує на вимоги припису – КП може демонтувати такі тимчасові споруди за дорученням Департаменту міського благоустрою», – повідомила Ольга Носовець, начальниця прес-служби Київблагоустрою.

Станом на 12:40 біля МАФу почалися сутички – група людей фізично перешкоджає діяльності комунальників. Ситуацію намагаються тримати під контролем правоохоронці, однак чоловіки, які «захищають» МАФ на них не звертають уваги.

Відтак, правоохоронцям довелося навіть використати газові балончики, щоб розігнати людей, які силою заблокували тимчасову споруду.

Фото: скріншот