На виставці покажуть фото зроблені американцем Жульєном Брайаном під час його перебування в Україні.

Як повідомляють організатори, відкриття виставки відбудеться 21 вересня о 12:00 у парку Володимирська Гірка біля пам’ятника Володимиру Великому.

На виставці представлені фотографії зроблені американцем Жульєном Брайаном під час його перебування в Україні – переважно в Києві, Харкові, Одесі та Криму.

Вони представляють образ довоєнного повсякденного життя мешканців України, а також неповторну чарівність міст, включаючи площі та вулиці, яких часто вже не існує. Фотографії, зроблені зараз після закінчення Другої світової війни, показують масштаби руйнувань та труднощів цивільного життя, а фотографії з 1950-х років – період відлиги.

Одночасно, на паркані Посольства Республіки Польща в Києві на вулиці Ярославів Вал 12, також з 21 вересня, буде представлена виставка «Американець у Варшаві. Фотографії  Жульєна Брайана з вересня 1939 року», де доступна ​​унікальна фотодокументація трагічної долі мешканців польської столиці у перші тижні Другої світової війни.

Виставка триватиме до 31 жовтня.

До слова, Жульєн Брайан – американський документаліст і фотограф – протягом понад 40 років зі своєю камерою та фотоапаратом відвідав десятки країн на п’яти континентах: у Європі, Азії, Африці та Америці. Під час цих подорожей він завжди керувався своєю відкритістю до людей. 

Нагадаємо, у музеї “Золоті ворота” відкрили виставку про любов до читання і книги.

Фото: facebook