Використані автошини згубно впливають на екологію міста та організм людини.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КП по УЗН Дніпровського району.

Комунальники Дніпровського району вже понад тиждень прибирають зношені шини з балансових територій, адже це не лише забруднення екології міста, а й згубний влив на організм людини.

«Однак люди звикли їх пристовувати як огорожу для нововисаджених дерев та кущів. Так і сьогодні, виконуючи обхід території, фахівцями нашого підприємства було виявлено влаштовані 13 відпрацьованих шин у парку на ж/м Райдужний», – зазначили в дописі.

Відтак, у КП закликали киян не зносити використані шити та не роботи з них «огорожу» для насаджень.

Водночас комунанльники попросили не висаджувати самостійно, без попередньої згоди з фахівцями КП УЗН, сіянці в парках та скверах, оскільки на самостійно обраних місцях можуть бути як підземні комунікації, так і заплановані посадки дерев чи кущів.

До слова, відповідно до п. 9.6.9 «Правил благоустрою міста Києва» на території об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється самовільно, без дозволу власника (користувача, балансоутримувача), висаджувати дерева та кущі.

Нагадаємо, раніше в Дарницькій РДА розповіли, що зібрані старі покришки відправлять на утилізацію. Водночас замість гуми у дворах обіцяють поставити екологічні огорожі.

Водночас нещодавно на Оболоні прибрали чергові “арт-об’єкти” із понад 200 покришок. Мешканці району самі просили їх прибрати.

Фото: фейсбук