Зелених насаджень у парку навіть стане ще більше.

Про це заявив генеральний директор ВДНГ Євгеній Мушкін.

Нам останнім часом часто ставлять  питання: куди ми подінемо дерева для розміщення урбан парку? Так ось, відповідаю – нікуди. Більш того, їх стане більше, ніж було“, – зазначив він.

Пояснив, що на території спорткластера ВДНГ є сквер, що нагадує на казковий ліс. Крони дерев настільки густі, що на загальній картинці згори не видно, що під ними розмістили.

За словами гендиректора ВДНГ, у цьому сквері попід вже існуючими деревами створять:

  • дитячу зону – це сучасний екологічний дитячий майданчик винятково з екологічних матеріалів, а також дитячий міні-урбан-парк (як великий, тільки для малюків від 3-х років)
  • тиху зону для йоги
  • столи для настільного тенісу
  • місце де можна посидіти / відпочити / поспілкуватися і в цілому провести час, навіть якщо гість не взяв із собою спортивної форми
  • фуд-корт.

Kyiv Media

І все це – як намисто, навколо червоної пішохідної доріжки-кільця. Таким чином ми знижуємо поріг входу в спорткластер для всіх відвідувачів ВДНГ: сьогодні ви просто йшли повз і зупинилися посидіти на лавочці, подивитися на що грають в баскетбол, а завтра вже і самі захопіть кеди“, – запевняє Мушкін.

Нагадаємо, 24 серпня на ВДНГ відкриють першу частину масштабної спортивної зони просто неба – урбан-парк. На 11 гектарах території будуть і бігові доріжки, і майданчики для занять. Також там проводитимуть йогу, фітнес, кросфіт тощо.

Фото: Фейсбук