Відвідати «Чорнобиль.Подорож» можна до 25 липня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ВДНГ.

У дописі зазначили, що виставку «Чорнобиль.Подорож» продовжили до 25 липня. Відтак, у всіх охочих є ще 10 додаткових днів, щоб доторкнутися до історії Чорнобиля та його майбутнього.

Зокрема відвідувачі зможуть:

  • Простежити хроніку подій ночі з 25 на 26 квітня 1986 року за допомогою мультимедійного скролітелінгу та послухати історії працівників ЧАЕС, ліквідаторів аварії, прип’ятців, чиї життя змінились докорінно.
  • Завдяки інтерактивним експонатам дізнатись про те, як утворюється електроенергія на атомній станції, чи працює зараз ЧАЕС та яким може бути майбутнє зони відчуження.
  • Переглянути творчі доробки авторів з усього світу – від акварелей Марії Примаченко до відео Marooned гурту Pink Floyd, що було знято в Прип’яті.
  • Завдяки VR-технологіям оглянути зону відчуження з висоти пташиного польоту, зокрема побачити, як 4-ий енергоблок накривали новим сучасним конфайнментом.

Виставка працє щодня, окрім понеділка, з 10:00 до 20:00.

Вхід – вільний.

Нагадаємо, мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож» складається з 7 смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986 року до розповіді про саму аварію, від історій людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986-го, до діалогу щодо подальшої долі Чорнобиля, його майбутнього.

Відвідувачі зможуть побачити в павільйоні ВДНГ №1 зокрема архівні світлини та відеоматеріали, роботи світових митців, а також знаменитої української художниці Марії Примаченко, що присвячені Чорнобилю.

Фото: pixabay