«Київенерго» та «Київводоканал» начебто не можуть визначити, чия це зона відповідальності.

Підвали будинків на Туполєва 16-Д та 16-Г у Києві (Святошинський район) знову залило гарячою водою. Це сталося втретє за рік, повідомила з місця події кореспондентка «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Рівень води у підвалах вже вищий за 2 метри — підвал уже начебто заливає 2 дні. За словами місцевих мешканців, це вода не з труб будинку, а з теплотреси «Київенерго». Однак компанія нібито відмовляється її відкачувати. Так само і місцевий ЖЕК відмовляється витрачати кошти на відкачку.

Крім того, між двома вказаними будинками утворилося провалля — начебто також через прорив.

«Рік тому в нас був повністю підвал затоплений водою. Навіть на першому поверсі. Ми не могли вийти, бо був кип’яток там. Приїжджають, відключають воду, якийсь кусочок труб поміняють, але проблема нікуди не зникає» — розповіла одна з мешканок.

Інші мешканці скаржаться на те, що в будинку важко дихати через пари кропу а також на те, що стіни в квартирах вкриваються пліснявою.

Мешканці обіцяють судитися з комунальниками та перекривати вулицю Туполєва. Всього від прориву теплотраси тут постраждали мешканці 5 будинків.

Нещодавно на Троєщині відремонтували покрівлю будинку, через яку кілька років людей заливало дощовою водою.

Фото: Фейсбук